top of page
  • Obrázek autoraNaty vW

Spookie je březí! - Spookie is pregnant!
English version below


27.08.2021 jsme šly se Spookie (Darling Bear of the Monk) k veterináři na sono. To nám potvrdilo, že Spookie zabřezla!

Štěňata očekáváme na přelomu září/října.


Rezervace na štěňátka zatím nepřijímáme, ale zájemci o naše štěně se mohou ozvat na email, přes kontaktní formulář zde nebo messenger. Až se štěňátka narodí, všem zájemcům napíšeme.

Až se štěňata narodí, bude možné se začít domlouvat na zamluvení štěněte, ale závazné rezervace na štěňata budeme přijímat od 3. týdne věku po minimálně jedné nezávazné návštěvě. V případě, že návštěva z vážnějších důvodů nebude možná, bude potřeba minimálně řádná komunikace přes email, whatsapp nebo messenger, a videohovor pro trochu osobnější seznámení jak s rodinou tak se štěňaty.

Všichni kdo si u nás koupí štěně se stávají součástí Under the Southern Cross rodiny, proto bychom rádi zájemce poznali co nejdříve a co nejlépe než štěňátka odejdou do nových domovů. Se všemi bychom pak rádi zůstali v kontaktu v průběhu života štěňat a rádi nabídneme pomoc při problémech a poradíme jak nejlépe budeme moci s výživou, tréninkem, výchovou a nebo i jen místem kam jet s pejsky na výlet.


~~~~~~~~~~~~~


We went to the vet with Spookie (Darling Bear of the Monk) on 27.08.2021 for an ultrasound examination. It confirmed that Spookie is pregnant!

We expect the puppies by the end of September / beginning of October.


We don't take reservations for puppies at this time, but all interested in a puppy can contact us on email, contact form here or messenger. When the puppies are born, we will let all who contacted us know.

After the puppies are born, it will be possible to start discussing reserving a puppy, but we will start to take binding reservations from 3 weeks of the puppies' age after at least one non-binding visit. If a visit is not possible for some more serious reasons, it is necessary to have a proper communication open on email, whatsapp or messenger, and a videocall for a bit more personal introduction to the family and puppies.

Everyone who buys a puppy from u become a part of the Under the Southern Cross family, that is why we would like to get to know people interested in our puppies as soon as possible and as well as possible before the puppies go to their new homes. We would like to stay in contact with all our puppies' new families and would be more than happy to offer help or advice to the best of our abilities with nutrition, training, rearing or even just a place for a trip with the dogs.

Nataša van Wyk

+420 737 003 052

chs.underhtesoutherncross@gmail.com

©2020 Chovatelská stanice Under the Southern Cross. Vytvořeno s Wix.com

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page