top of page
  • Obrázek autoraNaty vW

KVP Rokycany 08.08.2020


English version below


08.08.2020 jsme se účastnili Krajské výstavy psů na letišti v Rokycanech. Celý den jsme měli přes 30 stupňů, ale i tak jsme si výstavu moc užili a vydrželi až do vyhlášení celkového vítěze 55. Podbrdské výstavy.

Na výstavě jsme se také zúčastnily soutěže Senior handling (Dospělý vystavovatel). I když jsme se neumístily, byla to velká zábava a na příští výstavě, která vypíše soutěž Senior handling, se rozhodně rády zúčastníme.


Výstavy jsme se účastnili s Darling Bear of the Monk (Spookie), která i přes hodně dlouhé čekání pracovala moc hezky a byla radost jí vystavovat.

Spookie - třída: mezitřída, rozhodčí: Karel Hořák (CZ) - V1 VT KV


Pár foteček z výstavy můžete najít zde.


~~~~~~~~~~~~~


On 08.08.2020 we went to a Regional dog show on the airport in Rokycany. We had over 30°C the whole day, however we enjoyed the show very much and waited it out till the announcement of the overall winner of the 55th Podbrdská dog show.

On the show we also took place in the competition Senior handling. Although we didn't place, we enjoyed it very much and we'll definitely join it on the next dog show that will have the Senior handling competition.


We took place in the show with Darling Bear of the Monk (Spookie) who, despite waiting for a very long time, worked very nicely and it was a great pleasure to show her.

Spookie - class: intermediate, judge: Karel Hořák (CZú) - E1 CW RW


You can find a few photos from the show here.

Nataša van Wyk

+420 737 003 052

chs.underhtesoutherncross@gmail.com

©2020 Chovatelská stanice Under the Southern Cross. Vytvořeno s Wix.com

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page