top of page
  • Obrázek autoraNaty vW

CAC Brno 04.06.2021English version below


04.06.2021 jsme se účastnili Národní výstavy psů v Brně. Počasí nám už konečně vyšlo luxusní a Freddy měl další možnosti seznamovat se s výstavním prostředím. Bohužel jsme před vstupem do kruhu narazili na agresivního psa, který Freddyho kousnul do obličeje, ale naštěstí to není velká rána a Freddy se i přesto choval krásně a nesnažil se "pomstít" jiným pejskům.


Výstavy jsme se účastnili s Neska Polita's Prince of the Universe (Freddy) a Darling Bear of the Monk (Spookie). I přes nejistoty po setkání s agresivním psem, se Freddy předvedl krásně a Spookie se pomaloučku začíná dostávat zpět do výstavního myšlení.

Freddy - třída: mladých, rozhodčí: Naděžda Střalková (CZ) - V1 CAJC

Spookie - třída: otevřená, rozhodčí: Naděžda Střalková (CZ) - V1 CAC NV


Fotky z výstavy můžete najít zde.

Také jsme výjimečně natáčeli, a video můžete shlédnout zde.


~~~~~~~~~~~~~


On 04.06.2021 we went to a National dog show in Brno. The weather was finally beautiful and Freddy had the opportunity to get to know the show environment. We unfortunately encountered an agressive dog before going into the ring, who bit Freddy in the face, but luckily it isn't a large wound and Freddy was still on his best behaviour and didn't try to "get revenge" on other dogs.


We took place in the show with Neska Polita's Prince of the Universe (Freddy) and Darling Bear of the Monk (Spookie). Freddy showed himself well despite unsureness after the encounter with the agressive dog, and Spookie is slowly getting back to the show mindset.

Freddy - class: junior, judge: Naděžda Střalková (CZ) - E1 CAJC

Spookie - class: intermediate, judge: Naděžda Střalková (CZ) - E1 CAC NW


You can find photos from the show here.

We were also filming a little on the show, and you can watch the video here.

Nataša van Wyk

+420 737 003 052

chs.underhtesoutherncross@gmail.com

©2020 Chovatelská stanice Under the Southern Cross. Vytvořeno s Wix.com

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page